Legalább egy évtized kellett ahhoz, hogy az anime és manga, valamint popkultúra egy élettel teli, pezsgő rendezvény formájában térjen vissza Miskolc városába, ahol a 2000-es évek eleje-közepe óta nem volt hasonlóra példa. Az első anime rendezvények szervezésében annak idején még én is segítettem, mert akkor még a helyi közösség tagja voltam (a 90-es évek végén még középiskolás voltam, amikor az első anime klubot néhányan megalapítottuk). Azóta sokunkat másfelé sodort az élet tanulás vagy munka miatt, így szerintem aligha maradt bárki az eredeti társaságból. Valami azonban most mégis elkezdődött, szerveződött, mikor váratlanul egy Raymond Lichtenstein nevű személy bejelentette, hogy márpedig itt tavasszal, nyárindító eseményként újra anime con lesz.








Legutóbbi hozzászólások