Légy üdvözölve a Yi San Projekt honlapján! Az oldalon japán, kínai és koreai filmsorozatok, mozifilmek, valamint klipek és dokumentumfilmek magyar feliratait fogod találni. A fájlok ingyenesen, kizárólag magáncélú, otthoni felhasználásra készültek, megtekintés után törlésük javasolt. Elkészítésükbõl anyagi haszon nem származik, kereskedelmi forgalomba nem hozhatók! A feliratok a Nevezd meg! – Ne add el! – Így add tovább! 2.5 Magyarország licenc feltételeinek megfelelõen szabadon felhasználhatók. Nézz szét az oldalon és válogass kedvedre az éppen futó vagy már elkészült sorozatok közül!

Információk

Cím : Yi San Projekt


Verzió : v30 – Tokyo Alleyway


URL : www.yisanprojekt.hu


Tulajdonos : Brigi


Indult : 2009. február 2.


Host : Dotroll


Credits : Pixabay


Stat :

Free site counter


Aktív film- és sorozatfordítások


The Promised Neverland

Származás: Japán (2020)
Fordítás státusza: 1/1
Mûfaj: sci-fi, lélektani, thriller

A Grace Field Házban árva gyermekek nevelkednek egy szerető mama, Isabella (Kitagawa Keiko) szárnyai alatt. Időről időre búcsút mondanak 1-1 társuknak, akiket örökbefogadó szülők vesznek magukhoz. A többiek, akik a házban maradnak, minden nap szorgalmasan tanulnak, az oktatás és vizsgák után pedig felszabadultan fogócskáznak a birtok lankáin. Emma (Hamabe Minami), Norman (Itagaki Rihito) és Ray (Kairi Jyo) az intézet legtehetségesebb növendékei, és egymás legjobb barátai. Egy nap azonban, kis barátjuk, Conny (Asada Halo) távozásával szörnyű titokra kell rájönniük addigi, szeretett otthonukkal kapcsolatban…

Adatlap   Előzetes

Aktív mangafordítások

Captain Tsubasa

Írta és rajzolta: Takahashi Yoichi
Származás: Japán
Megjelenés éve: 1981-1988
Fordítás státusza: 37/1-5. kötet
Folyamatban: 6. kötet
Mangadex / Animeaddicts

Tervezett filmek és sorozatok

 Live – Season 2 (ha egyszer elkészül)
Voice (OCN/tvN) – Season 5 (ha egyszer elkészül)

Befejezett animációs sorozatok

Befejezett japán sorozatok

Befejezett kínai sorozatok

Befejezett koreai sorozatok

Elkészült filmek

Sorozatkritikák, ismertetők

A 2015-ös év toplistája
A 2016-os év toplistája
A 2017-es év visszatekintője
A 2018-as év visszatekintője
2019 – az 1.2. félév sorozatai
2020 – az 1.2.3.4. negyedév sorozatai
2021 – az 1.2.3.4. negyedév sorozatai
2022 – az 1.2.3.4. negyedév sorozatai
2023 – az 1. – 2. – 3. – 4. negyedév sorozatai

Cikkek

Ghost of Tsushima (rendezői változat)

Rendezvények, élménybeszámolók

Mostanában hallgatom

Chat

Társoldalak

Admin

Legutóbbi hozzászólások

Rugal #12

Szerző: | júl 15, 2020 | koreai, magyar felirat, rugal | 0 hozzászólás

Sziasztok!

Felkerült a Rugal 12. része, melyhez hajtás után néhány kiegészítést is elolvashattok. Jó szórakozást kívánok hozzá!

A 12. részhez készült kiegészítések:

1. Gwangcheol végül hazakíséri a lánykát, akit anno az Argos kísérleti laborjából megmentettek, és akinek a fejéből Susan és Bradley kioperálta a beültetett csipet. Igen ám, de…

Image

… egy másikat meg benne felejtettek? Ilyen amatőr hibát! :goggle: Vajon ez milyen hatással lesz a csapatra a későbbiekben? Hiszen így Hwang Deukgu megismerte a búvóhelyüket.

2. Szövevényes módon, de felmerül Kibeom feleségének, Yeojinnak lehetséges életbenmararása.

Image

Hwang Deukgu először tévútra tereli hőseinket egy deepfake pornóvideó részletével, ám végül mégis látunk egy valódi felvételt a sírva könyörgő nőről. Vajon melyiknek lehet hinni…?

Aki számára a “deepfake” kifejezés nem ismert, annak a sorozat meglepően jó magyarázatot ad: nagyteljesítményű számítógépek, ehhez szükséges programok és mesterséges intelligencia segítségével “összekombinált” videóról van szó, ahol egy (élő vagy digitálisan kreált) modell arcára egy másik ember vonásait illesztik rá referenciaképek alapján, és a mesterséges intelligencia kielemzi a modell arcizmainak mozgását, és a “hamisan” helyére illesztett másik személy vonásait is eszerint animálja. Bűnügyi és erkölcsi szempontból a deepfake videók (különösen a pornográf tartalmúak) kérdése igencsak fontos, hiszen azzal bizonyítékok hamisítása, valamint nemlétező bosszúpornó videók kreálása és terjesztése (és ezáltal a jó hírnév rontása) is felmerül.

Ugyanakkor a technológia nem feltétlenül használatos kizárólagosan bűncselekményre. A filmipar is kísérletezett már a technológiával a szórakoztatás céljából:

a.). A Marvel szuperhősfilmjei közül az Amerika kapitány – Polgárháború c. filmben hasonló módon igyekezték digitálisan fiatalítani Robert Downey Jr. karakterének, Tony Starknak az arcát.
b.) A Csillagok Háborújához készült standalone film, a Solo végén a felbukkanó, fiatal Leia hercegnő arcát is hasonlóképpen próbálták megalkotni a néhai Carrie Fisher vonásai alapján.
c.) Maga a technológia azonban nem csak a szakma számára érhető el, rajongók is kísérleteznek ilyesféle megoldásokkal, melyre jó példa az idén februárban vírusként terjedő Vissza a jövőbe-klip, melyhez Christopher Lloyd és Michael J. Fox karakterének testére Robert Downey Jr. és Tom Holland arcát montírozta rá egy lelkes rajongó.

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

Share This